Powiedz jak możemy Ci pomóc

Napisz wiadomość
Poproś o telefon

O specjaliście

Podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź wymarzone prawko!!!

Szkoła Jazdy KopaMa zaprasza na kursy kat. B i B (automat).
Możesz zdać egzamin na aucie, na którym uczyłeś się jeździć- jest to na pewno duża zaleta!

Uczymy również osoby: niepełnosprawne ruchowo, niesłyszące i niedosłyszące- co również pokazuje, że jesteśmy w stanie się dopasować do każdego.

Mamy bogatą ofertę i na pewno będą Państwo zadowoleni.
Dokładamy wszelkich starań, żeby zdali Państwo egzamin.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

9 opinii

(9)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
MM  18 marca 2024
Pozytywna opinia

Dzięki cudownemu instruktorowi zdałam prawo jazdy za pierwszym razem, ogromna cierpliwość do kursanta (wiem co mówię), wspaniała atmosfera. Chyba najlepsza szkoła na jaką mogłam trafić we Wrocławiu, wszystkim polecam i na pewno będę polecać.

Joanna D. 18 marca 2024
Pozytywna opinia

Cierpliwość i doskonała nauka. Bardzo dziękuję i życzę powodzenia wszystkim kursantom.

Izabela J. 14 marca 2024
Pozytywna opinia

Elastyczność, otwartość na potrzeby kursanta, cierpliwość i oczywiście uśmiech instruktorów.

Wioletta R. 14 marca 2024
Pozytywna opinia

Najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu. Polecam !

Anna B. 14 marca 2024
Pozytywna opinia

Wszystko! Najbardziej ceniłam luźną atmosferę, można było pogadać i bez stresu uczyć się nowych umiejętności!

Asia K. 3 lutego 2024
Pozytywna opinia

Jazda odbyła sie w sobotę 03.02.24. Mega wytłumaczone zasady ruchu, bezstresowa jazda - Pan przemiły, serdecznie polecam każdemu!

Szkoła Jazdy KopaMa, 5 lutego 2024

Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona i trzymamy oczywiście kciuki za egzamin!

Wiolka M. 6 lutego 2022
Pozytywna opinia

W szkole OSK KOPAMA miałam okazję skorzystać tylko z trzech lekcji doszkalających. Zależało mi na lokalizacji, a szkołę wybrałam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, nie zawiodłam się. Szkoła nie jest duża, dzięki czemu instruktorzy poświęcają kursantom dużo uwagi i zaangażowania. Łatwiej też o dostosowanie terminów jazd do swojego grafiku. Pierwszą jazdę miałam z Karolem, bardzo merytoryczny młody człowiek i do tego sympatyczny. Kolejne jazdy prowadził Krzysztof. Pozytywnie zakręcony i jednocześnie bardzo wymagający instruktor. Wytyka najdrobniejsze błędy, dzięki czemu kursant jest bardzo dobrze przygotowany do egzaminu praktycznego, ale też do późniejszej samodzielnej jazdy (w ciągu zaledwie 4 godzin udało mu się wyplenić złe nawyki na które w poprzedniej OSK nie zwracano uwagi). Bałam się, że 6 godzin to zbyt mało na dopracowanie umiejętności a jednak zaangażowanie instruktorów przyczyniło się do zakończenia kolejnego egzaminu z wynikiem pozytywnym. Bardzo dziękuję i szczerze polecam OSK KOPAMA.

Joanna P. 1 lutego 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam, instruktorzy profesjonalni i przede wszystkim z odpowiednim podejściem, nawet do trudnych przypadków jak ja. Dzięki nim nie boję się wsiadać za kółko i czuję się pewnie jako kierowca!

Jan K. 28 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Z całego serca mogę polecić szkołę jazdy Kopama każdej osobie chcącej rozpocząć swoją przygodę z prawem jazdy! Dobry wybór OSK to już połowa sukcesu, dlatego wyszczególnię mocne strony nauki w tym ośrodku, które przede wszystkim zwróciły moją uwagę. Duży plus za możliwość odbycia teorii zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej. Dużo szkół zrezygnowało z wykładów na żywo, a są one znaczącym atutem w nauce, w szczególności kiedy są tak świetnie prowadzone. Karol (właściciel Kopamy) podczas wykładów zwracał uwagę na wiele cennych rzeczy, które możemy przeoczyć w zwykłej nauce z książką, dawał dobre wskazówki i pokazywał trudne miejsca w strefie egzaminacyjnej. Bardzo sympatyczni i fachowi instruktorzy! Moim głównym instruktorem był Adam - serdecznie polecam. Już po pierwszej jeździe widać było, że ma fach w ręku, wie jak uczyć i robi to bardzo dobrze. Świetne podejście do kursanta, wszystko rzetelnie tłumaczone, jazdy przebiegały zawsze w miłej atmosferze, Adam to sympatyczna osoba, więc zawsze i pogadać fajnie można było. Miałem okazję jeździć też z Karolem i również jak najbardziej na plus. Za atut można też przyjąć, że obaj panowie nie palą i nie ma "podwożenia się" tu i tam w celach prywatnych, wszystkie godziny jazd wykorzystane na 100%. Bezproblemowe umawianie się na kolejne terminy jazd. Możliwość umawianie się kilka razy w tygodniu (na początku po 2h, później po 3h). Ja wyjeździłam 30h w 1.5 miesiąca. Bardzo dobra organizacja i kontakt, jeśli chodzi o wszystkie sprawy formalne. Także podsumowując - nie zastanawiać się już dłużej i ruszać do Kopamy! Jak dla mnie kurs w tej szkole jazdy był samą przyjemnością i będę go wspominać z wielką radością.

Powiązane produkty i usługi: Kwalifikacyjne kursy zawodoweSzkolenia

Dane rejestrowe

Kod PKD Nazwa
8553Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI Z ZAKRESU NAUKI JAZDY I PILOTAŻU
Przeważające PKD
7712Z WYNAJEM I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
7711Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Napisz wiadomość
Poproś o telefon